Ödül Tablosu

Tebrikler

Oyunumuzu Başarıyla Tamamladınız, Ödülü kazanabilmek ve tekliflerimizden haberdar olmak için lütfen kayıt formunu doldurunuz.

Süre Bitti

Üzgünüz, oyunu gereken sürede tamamlayamadınız. Oyunu yeniden oynamak için aşağıdaki butona basın!

Nasıl Oynanır?

Oyunda Toplamda 3 seviyeden oluşmaktadır ve her seviyede tıklanabilir 16 kare bulunmaktadır, bu karelerdeki görseller çiftler halindedir oyunu kazanmak için; süre bitmeden çiftler halindeki karelere ardışık olarak tıklayarak, tüm karelerdeki görselleri açmalısınız, başarılar...

Festival Halı

süre

Üzülmeyin! Hemen sürpriz hediyelerden birini kazanmak için instagram hesabımızı takip edin...

@festivalhali

Oyun Şartları

ÖNEMLİ: Oyunumuzdan Ödül Kazanmanız İçin Instagram Hesabımızı @festivalhali Takip Etmeniz Zorunludur. Yarışma Katılım Şartları: Oyunumuz 3 bölümden oluşmakta olup 16 kare içerisinde yer alan 8 çift resmin eşleştirilmesi mantığını içermektedir. Her bölümde süre farkı bulunduğundan 1. bölüme nazaran 3. bölümün çok daha kısa sürede bitirilmesi gerekmektedir. 3 bölümü de başarıyla tamamladıktan sonra karşınıza bir kayıt formu gelecektir, hediye kazanabilmek için bu formu mutlaka eksiksiz bir şekilde doldurmanız ve @festivalhali Instagram hesabımızı takip etmeniz gerekmektedir. Oyunumuzu en iyi derecenizi elde edene kadar tekrar tekrar oynayabilir ve kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Kayıt Formu

Tebrikler

Oyunumuzu Başarıyla Tamamladınız, Ödülü kazanabilmek ve tekliflerimizden haberdar olmak için lütfen kayıt formunu doldurunuz.

Teşekkürler

Teşekkürler

Sira Kullanici

Tebrikler! Oyunumuzu başarıyla tamamladınız. Sürpriz hediyelerden birini kazanmak için hemen instagram hesabımızı takip edin...



Liderlik Sıralaması

# Kullanıcı Süre
1 John Lennon 38.125
2 Franz Kafka 39.125
3 Albert Camus 40.125
4 Friedrich Nietzsche 41.125
5 Fyodor Dostoyevski 42.125
6 Lev Tolstoy 43.125
7 Anton Çehov 44.125
Oyun kampanyamız sona ermiştir. Sonuçlar ve yeni kampanyalarımız için @festivalhali instagram hesabını takip etmeyi unutmayın.
UYARI: Ödül Kazanabilmeniz İçin Instagram Hesabımızı Takip Etmeniz Gerekmektedir.

festivalhali
Oyun Geçerlilik Tarihi: 20/11/2019 - 11/12/2019

Facebook  Instagram