Gaziantep Tek Yürek olmaya devam ediyor.

Festival Halı’dan Gaziantep FK’ya destek

Gaziantep halı sektörünün önde gelen markalarından Festival Halı, Gaziantep Futbol Kulübü tarafından düzenlenen "Gaziantep Tek Yürek, Kırmızı-Siyaha Tam Destek" kampanyasına bin adet forma alarak destek verdi.

Uzun yıllar sonra geçtiğimiz yıl Gaziantep’i yeniden Süper Lig’le tanıştıran Gaziantep Futbol Kulübü tarafından düzenlenen, “Gaziantep Tek Yürek, Kırmızı-Siyaha Tam Destek” isimli kampanya ilgi görmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Aralık ayında başlatılan kampanya ile 300 bin adet forma satışı hedefleniyor.

FESTİVAL HALI BİN FORMA SATIN ALDI

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Festival Halı da, Gaziantep Futbol Kulübü tarafından başlatılan kampanyaya bin adet forma alarak destek verdi. Festival Halı Yöneticileri, Gaziantep Futbol Kulübü’ne gelerek bin adet formanın karşılığı olan 100 bin TL tutarındaki çeki Gaziantep Futbol Kulübü Halkla İlişkiler Müdürü Cuma Yıldız’a teslim etti. Gaziantep FK yöneticileri, kulübe gelir sağlamak, diğer taraftan da şehirdeki taraftar sayısını artırmak amacıyla başlatılan kampanyaya desteğin devam etmesinin memnuniyet verici olduğunu ifade ettiler.

HERKES TAKIMIMIZA DESTEK OLMALI

Festival Halı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kaplan ise yaptığı açıklamada, Gaziantep’in Süper Lig’de temsil edilmesinin önemine dikkat çekerek, şehirde yaşayan herkesin Gaziantep Futbol Kulübü’ne destek olmasını istedi. Gaziantep’te yaşayan herkesi Gaziantep Futbol Kulübü’ne destek olmaya çağıran Başkan Ahmet Kaplan şöyle devam etti:

 “Festival Halı olarak, sosyal sorumluluk anlayışımızın bir gereği olarak şehrimizi Süper Lig’de temsil eden Gaziantep Futbol Kulübü’ne destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyanın her tarafında en popüler spor dalı olan futbol, günümüzde sadece bir spor dalı olmaktan öte bir endüstri haline gelmiştir. Büyük kitleleri peşinden sürükleyen sporun, kentlerin tanıtımına, turizmine ve ekonomik gelişimine de büyük katkısı bulunmaktadır. Bu nedenle kentimizin Süper Lig’de temsil edilmesini çok önemsiyoruz. Dolayısıyla bu şehirde yaşayan herkesin de takımımız olan Gaziantep Futbol Kulübü’ne destek olmasını istiyoruz.”